سایت بازار مبل قم با هدف معرفی صنعت مبلمان قم به عنوان دومین قطب صنایع چوبی کشور در اول دی ماه ۱۳۹۴ راه اندازی شد.
به گزارش ایران چوب آقای مهندس ناصر شیرازی مدیر سایت بازار مبل قم با اشاره به راه اندازی این سایت افزود: در طی دو سال تحقیقات بازار مبلمان ایران دیدیم که بازار مبل قم هرچند به عنوان قطب دوم صنعت چوب ایران شناخته شده اما نتوانسته جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. در این بین بعضی از افراد سودجو مبلمان قم را به اسم کار کشورهای دیگر به فروش میرسانند و خودشان پشت سر بازار مبل قم بد می‌گویند.

مهندس شیرازی با اشاره به اینکه نجاری و صنایع دستی چوب هنری است که در قم نسل به نسل منتقل شده و خوشبختانه امروزه با حمایت‌هایی که از این صنف شده در زمینه تولید هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی بهبود خیلی خوبی داشته افزود: متأسفانه بازار چوب و مبلمان قم در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی در کشور ضعف جدی دارد و به همین خاطر حاصل دسترنج تولید کنندگان قمی به جیب واسطه‌های فروش در شهر‌های دیگر می‌رود.

مهندس شیرازی در جواب خبرنگار ایران چوب که پرسید چقدر این سایت را برای صنف چوب قم مورد نیاز می‌دانید افزود: بعد از دو سال تحقیقات میدانی در بازارهای مبل ایران با مشاوره‌ای که با بزرگان صنف چوب و مبلمان قم داشتیم این ایده شکل گرفت و در ابتدا با چند نفر از بزرگان این صنف این ایده رو مطرح کردیم که مورد استقبال آنها قرار گرفت. سپس از تعدادی از همین بزرگان به عنوان مشاور دعوت به عمل آمد و در مراحل مختلف این پروژه بزرگ با نظرات این بزرگواران همراه بودیم.

تبلیغات و اطلاع رسانی بازار مبل قم به مشتریان

وی در پاسخ به اینکه چگونه این سایت به مشتریان در شهرستان‌های مختلف مخصوصا تهران معرفی خواهد شد افزود: بخش عمده‌ای از مشتریان از طریق جستجوی اینترنتی به این سایت خواهند رسید اما ما به همینجا کفایت نکردیم و در سایت‌های بزرگ تخصصی از جمله بزرگ‌ترین سایت چوب کشور «ایران چوب» تبلیغات را برای این صنف آغاز کردیم. در آینده با گسترش اطلاعات سایت در نظر داریم تبلیغات شهری، پیامکی و همچنین تبلیغات در سطح شبکه‌های اجتماعی را نیز آغاز کنیم و بازار مبل قم را آنطور که شایسته است در کشور معرفی کنیم.

برای دسترسی به سایت بازار مبل قم میتوانید به آدرس http://bazaremobleqom.ir مراجعه فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.